İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda rekabet gücünü artırmak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sektördeki lider konumunu sürdürmek amacıyla, eğitim düzeyi yüksek iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, enerjik insan kaynağını şirketimize kazandırmak.

Her aşamada ve düzeyde çalışanların etkinliğini ve verimliliğini, kalite bilincini ve gelişimini eğitim yoluyla artırmak, Şirketimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini, sağlığını ve mutluluğunu ön planda tutmak.

 

EĞİTİM

Kurulduğu günden bu yana gelişip büyüyerek Türkiye’nin en büyük vasıflı çelik üreticisi ve Dünya’nın sayılı üreticilerinden biri olan Asil Çelik ailesi olarak, bugünün işini daha iyi yapmak ve gelecek yolculuğuna hazırlanmak için insan kaynağımıza yatırımın en önemli işimiz olduğuna inanıyoruz.

Eğitim ve gelişim sürecinde amacımız, şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda, bireysel, mesleki ve kurumsal gelişime odaklanarak çalışanların ve şirketin performansını yükseltmek ve bu sayede sürdürülebilir rekabet gücümüzü artırarak sonsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

İşe girişten itibaren; gelişime ve değişime açık, çözüm ve sonuç odaklı çalışan, bilgiyi üretip paylaşan ve ekip çalışmasına uyumlu çalışanlar yetiştirmek için, bireysel ve kurumsal ihtiyaçları dikkate alarak şirket içi ve şirket dışı mesleki, teknik, kalite ve kişisel gelişim eğitimleri gerçekleştirmektedir.