Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı üretim yapabilen vasıflı çelik üreticisiyiz. Bu bilinçle, ülkemizin gelişen ekonomisine katkıda bulunmak, katma değeri yüksek ürünlerin üretimine hammadde sağlamak, ölçek ayırımı yapmaksızın bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını imkanlarımız dahilinde karşılamayı görev olarak kabul etmekteyiz. Bu amaçla, yerli ve yabancı büyük müşterilerimize doğrudan, iç piyasadaki küçük ölçekli müşterilerimize de bayiler vasıtasıyla ulaşmak için satış teşkilatımız organize olmuştur.

Organizasyon içindeki müşteri temsilcilerimiz, bilgi ve tecrübeleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde ve sürede karşılamak, sorunları çözmek için hizmet vermektedirler.

ŞİRKET MERKEZİ

Asil Çelik, tüm Satış ve Pazarlama fonksiyonlarını TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi içinde yer alan Şirket Merkez Ofisinden yürütmektedir. Öncelikli amacımız müşterilerimize yakın olmak ve daha iyi hizmet verebilmektir.

Burada bulunan depomuzdan, stoktan hazır mamul satış hizmeti de verilmekte olup çok farklı kalite ve kesitten oluşan malzemeler, müşterilerimizin kullanımı için satışa hazır halde tutulmaktadır.

Depo Stok Listesi

İLETİŞİM

TOSB Taysad Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde 13.Yol No:3 Şekerpınar / Çayırova / KOCAELİ

Santral: [90 262] 781 60 00 (pbx)

Faks: [90 262] 781 60 05

İÇ PİYASA - BAYİLER

Akçelik Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
www.akcelik.com.tr

Hür Çelik Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.
www.hurcelik.com.tr

BAĞLI ORTAKLIKLAR

AC AMERICAS
633 S Plymouth Ct. Suite 201 Chicago, IL 60605 USA
Tel: +1 312 366 29 47
sales@asilcelik.com.tr

Asil Celik Deutschland GmbH
Nove-Mesto-Platz 4 40721 HILDEN / DEUTSCHLAND
Tel: +49 2103 78 92 30
sales@asilcelik.com.tr

Alternate Text